Крушчица, 24. мај 2023.

Дан школе

Свечано прослављен Дан школе

Дан школе је посебно свечан дан у школи. Ове године су се сви ученици наших школа окупили у школи у Крушчици и великом броју гостију приказали заједнички културни програм. Програм се састојао од рецитала, песме и краћих играних делова. Овај део програма се традиционално завршава позоришном представом. Ове године је та част припала Драмској дружини "Трачак зрачка" из школе у Висоци која је извела комад "Принц без мираза". Публика је са великом пажњом пропратила цео програм.

Хор
Принц без мираза
Публика

Након културног дела програма директор школе Душко Бјекић је најуспешнијим ученицима, онима који су освојили прва места на општинским и окружним такмичењима, доделио награде. Манифестација Дана школе се наставила спортским програмом, спортским сусретима ученика наше школе и ученика школе из Брекова.

Награде најбољима
За крај спорт